Natura Siberica

New face of the popular cosmetic brand Natura Siberica

One of our clients was the luxury cosmetic brand Natura Siberica. We managed their social media for the Czech and the Slovakian branch. Also we worked on the graphic design of online and offline applicatinos.

In the first place we created complex visual identity for Natura Siberica. Secondly we designed printables, flyers, magazines and other applications. Including social media campaigns and webdesign of e-shop for both Czech and Slovakian branch of the brand.

While creating the design concept we worked with the popularity of the brand and it’s clean and soft color pallete.


Nová tvář oblíbené kosmetiky Natura Siberica

Luxusní značka výsostně přírodní kosmetiky Natura Siberica, která používá sibiřské ingredience, je našim klientem na poli grafiky i sociální komunikace, a to rovnou jak pro českou, tak slovenskou část nabídky.

Vypracované aplikace jsou tak komplexní spoluprací s klientem, zahrnující tvorbu vizuální identity, letáků a dalších propagačních materiálů a tiskovin, komunikačních kampaní a návrhu a vypracování českého a slovenského e-shopu.

Při tvorbě jsme se logicky opřeli o vizuál obalů této nadstandardní oblíbené kosmetiky, společně s příjemnou čistou barevností, která zároveň upoutá zákazníka. U e-shopů jsou zase produkty tématicky členěny a odlišeny podle kategorií produktů.

  • Date:

    03/03/2014
  • Categories:

    Graphic Design
  • Client:

    Natura Siberica

Click & Share US