Poděbradská samička

Visual Identity for a New Herbal Liquor

Client needed to introduce a new product on the spirit market. Therefore we created a complex visual identity of a herbal liquor Poděbradská samička. Our main source of inspiration for the graphics was the fact that the product is based on a traditional formula invented in 1885.

Firstly we worked on the logo created as a portrait of a stylized and elegant woman, which is supposed to impersonate the mystical lady from Poděbrady – the Poděbradská samička. Then the logo evolved into a bottle label which respects the shape of the bottle.

The graphic adaptation links to the past as a reference to the traditional beverages. The logo is supposed to reflect how the recipes and techniques are passed on from generation to generation as a legacy.


Vizuální identita nového bylinkového likéru

Byli jsme osloveni za účelem tvorby kompletní vizuální identity novinky na trhu lihovin – bylinného likéru Poděbradská samička, založeného na velmi tradiční receptuře, která se datuje až k roku 1885. Tato skutečnost byla jasným hlavním motivem celého grafického zpracování.

Od tvorby umělecky zpracovaného loga, které sestává ze stylizované a elegantní podobizny mystické samičky, a které kromě názvu odráží i tradiční recepturu, jsme přešli k vytvoření zdobných etiket na láhev likéru, jejíž tvar etikety respektují.

Celkově grafické zpracování nového produktu odkazuje k minulým časům a v nich vzniknuvších tradičním nápojům, které si po dlouhá léta drží stejnou recepturu, jež vypilovali naši předkové a reflektuje tradiční postupy, jakým je i předávání receptury z generace na generaci.

 

  • Categories:

    Graphic Design
  • Client:

    Poděbradská samička
See Project

Click & Share US