Športomat

Multipurpose kiosk Športomat

For Slovenská Sporiteľňa we created a concept of Športomat – multipurpose kiosk. It included touchscreen and printer. When creating the design we were influenced by Slovenská Sporiteľňa’s ATMs. Those kiosks were used in a many running competitions within Slovakia.

Application connected with the touchscreen allows for the runners to find out the winners and print photos from the race. We secured the whole process production from first sketches to last decals. We also participated in the application development.


Multifunkční infokiosek Športomat

Slovenský Sporitelňa nás oslovila s požadavkem o její přiblížení více lidem. Cílem měla být prezentace nebo produkt, který by mohla společnost umístit na sportovní akce tak, aby lidé mohli její služby zažít. Proto jsme vytvořili kompletní koncepci Športomatu – multifunkčního infokiosku, který v sobě ukrývá dotykové PC a tiskárnu. Zařízení, tvarově inspirované bankomaty klienta, tak doprovázelo řadu běžeckých závodů konaných na Slovensku. 

Celý kiosek tak vzhledem i ovládáním napodobuje bankomaty a umožňuje tak zájemcům vžít se do jejich používání. Aplikace pro dotykový monitor účastníkům umožňuje prohlížení výsledkové listiny a fotografií ze závodů, či tisk diplomu s výsledkem. Pod naší taktovou vznikal design samotného Športomatu a dohlíželi jsme také na celý proces výroby včetně návrhů grafických polepů, ale také na design a vývoj samotné aplikace.

  • Categories:

    Product Design
  • Client:

    Slovenská sporiteľňa

Click & Share US